Pytania? Zadzwoń!
58 500 87 78

Metody płatności za zamówienie

SuperTech.pl umożliwia następujące metody płatności za zamówienia złożone w sklepie:

  1. Płatność przelewem elektronicznym
  2. SuperTech.pl korzysta z zaufanego i znanego procesora płatności elektronicznych - przelewy24.pl firmy PayPro S.A. zarejestrowanego w Ministerstwie Finansów RP jako zaufanego pośrednika płatności. Dzięki wybraniu tej metody, środki za Twoje zakupy pojawią się na naszym koncie już w przeciągu kilku minut a my niezwłocznie rozpoczniemy realizację Twojego zamowienia. Wybór tej metody płatności zdecydowanie skróci czas realizacji Twojego zamówienia. Nie doliczamy żadnej prowizji dodatkowej za skorzystanie z tej metody.

  3. Płatność przelewem tradycyjnym na konto bankowe
  4. Wybranie tej metody podczas składania zamówienia spowoduje wygenerowanie dokumentu pro-forma. Na dokumencie znajdziesz numer konta bankowego do wpłaty środków wraz z numerem dokumentu (tytułem płatności). Prosimy o stosowanie w przelewach tytułu płatności w postaci numeru zamówienia lub numeru dokumentu pro-forma w celu usprawnienia procesu księgowania wpłat i przyspieszenia realizacji zamówień.
    Przelew tradycyjny to także jedyny sposób realizacji transakcji w modelu split payment (metoda podzielonej płatności) niezbędnego w przypadku zakupu towarów w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i spełniających warunki określone w ustawie o VAT.

  5. Płatność za pobraniem (kurier, paczkomat)
  6. Umożliwiamy również dokonanie płatności za złożone zamówienie podczas jego odbioru od kuriera lub z paczkomatu InPost (wybrane paczkomaty). Dzięki temu bez obaw złożysz zamowienie w naszym sklepie. Wybór tej metody płatności spowoduje również natychmiastowe rozpoczęcie realizacji Twojego zamówienia. Niestety, obsługa Twojej wpłaty tą drogą powoduje dodatkowe koszty (+7,49 zł), które doliczymy do wartości zamówienia.

  7. Płatność kryptowalutą
  8. Dzięki współpracy z firmą BitBay Pay umożliwiamy płatności kryptowalutowe za zamówienia złożone w naszym sklepie. Wybierz odpowiednią metodę płatności przy realizacji koszyka, Twoje zamówienie zostanie przeliczone na walutę EURO a następnie na wybraną przez Ciebie kryptowalutę. Na dzień dzisiejszy obsługujemy następujące kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, zCash, Bitcoin Gold, Dash oraz Tron.

SuperTech Sp. z o.o. za wszystkie zakupione produkty wystawia pełne polskie faktury VAT ze stawką zgodną z kategorią produktu.