Napisz do nas!
[email protected]pon-pt od 09:00 do 17:00

Metody płatności za zamówienie

SuperTech.pl umożliwia następujące metody płatności za zamówienia złożone w sklepie:

 1. Płatność przelewem elektronicznym
 2. SuperTech.pl korzysta z zaufanego i znanego procesora płatności elektronicznych - przelewy24.pl firmy PayPro S.A. zarejestrowanego w Ministerstwie Finansów RP jako zaufanego pośrednika płatności. Dzięki wybraniu tej metody, środki za Twoje zakupy pojawią się na naszym koncie już w przeciągu kilku minut a my niezwłocznie rozpoczniemy realizację Twojego zamowienia. Wybór tej metody płatności zdecydowanie skróci czas realizacji Twojego zamówienia. Nie doliczamy żadnej prowizji dodatkowej za skorzystanie z tej metody.
  Dostępne formy płatności: BLIK oraz przelew (pay-by-link) ekspresowy w większości polskich banków. 3. Leasing dla firm we współpracy z
 4. We współpracy z firmą LeaseLink (grupa mLeasing) możemy zaproponować tę leasing jako metodę płatności za zakupy w SuperTech.pl. Wybierając tę metodę możesz dostosować długość oraz wpłatę własną. Do wyboru będziesz miał także rodzaj leasingu - może to być leasing operacyjny lub pożyczka leasingowa. Aby dowiedzieć się więcej o tej metodzie - kliknij tutaj lub skontaktuj się bezpośrednio z LeaseLink - (22) 690 06 66 lub [email protected]

 5. Płatność przelewem tradycyjnym na konto bankowe
 6. Wybranie tej metody podczas składania zamówienia spowoduje wygenerowanie dokumentu pro-forma. Na dokumencie znajdziesz numer konta bankowego do wpłaty środków wraz z numerem dokumentu (tytułem płatności). Prosimy o stosowanie w przelewach tytułu płatności w postaci numeru zamówienia lub numeru dokumentu pro-forma w celu usprawnienia procesu księgowania wpłat i przyspieszenia realizacji zamówień.
  Przelew tradycyjny to także jedyny sposób realizacji transakcji w modelu split payment (metoda podzielonej płatności) niezbędnego w przypadku zakupu towarów w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i spełniających warunki określone w ustawie o VAT.

 7. Płatność za pobraniem (kurier, paczkomat)
 8. Umożliwiamy również dokonanie płatności za złożone zamówienie podczas jego odbioru od kuriera lub z paczkomatu InPost (wybrane paczkomaty). Dzięki temu bez obaw złożysz zamowienie w naszym sklepie. Wybór tej metody płatności spowoduje również natychmiastowe rozpoczęcie realizacji Twojego zamówienia. Niestety, obsługa Twojej wpłaty tą drogą powoduje dodatkowe koszty (+7,49 zł), które doliczymy do wartości zamówienia.

 9. Płatność kryptowalutą
 10. Dzięki współpracy z firmą Zonda Pay umożliwiamy płatności kryptowalutowe za zamówienia złożone w naszym sklepie. Wybierz odpowiednią metodę płatności przy realizacji koszyka, Twoje zamówienie zostanie przeliczone na walutę EURO a następnie na wybraną przez Ciebie kryptowalutę. Na dzień dzisiejszy obsługujemy następujące kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, zCash, Bitcoin Gold, Dash oraz Tron.

SuperTech Sp. z o.o. za wszystkie zakupione produkty wystawia pełne polskie faktury VAT ze stawką zgodną z kategorią produktu.