Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Usługi SuperTech.pl

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat usług dodatkowych, które możesz wykupić podczas składania zamówienia.

Wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie realizujemy zgodnie z kolejnością ich złożenia. Jeśli bardzo zależy Ci na czasie - oferujemy możliwość przyspieszenia realizacji zamówienia. Dzięki tej usłudze, Twoje zamówienie zostanie priorytetowo, niemal od ręki zrealizowane i przekazane do magazynu. Dzięki temu, zwiększysz szanse na to, że produkty dotrą do Ciebie już nastęnego dnia roboczego. Pamiętaj, możemy zaoferować przyspieszoną realizację wyłącznie w godzinach pracy naszego sklepu i magazynu.
Cena tej usługi, którą doliczymy do Twojego zamówienia to 6,99 zł brutto.

Dzięki tej usłudze otrzymasz od nas 2 SMSy, pierwszy - gdy Twoje zamówienie zostanie przekazane do magazynu do spakowania. Drugi - gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane. W drugiej wiadomości podamy nazwę firmy kurierskiej, która będzie obsługiwała Twoją paczkę oraz numer listu przewozowego umożliwiający jej śledzenie.
Cena tej usługi, którą doliczymy do Twojego zamówienia to 1,99 zł brutto.

W ramach tej usługi przygotujemy Twoje nowe urządzenie do pracy. Jeśli zakupujesz podzespoły komputerowe - dokonamy ich montażu w ramach wszystkich produktów, które zakupisz w ramach jednego zamówienia w naszym sklepie. Jeśli kupujesz urządzenie gotowe - np. laptop lub smartfon - w ramach tej opłaty skonfigurujemy Twoje urządzenie zgodnie z życzeniem (np. zainstalujemy i skonfigurujemy system operacyjny, antywirus, pocztę itp.)
Pamiętaj, że wybór tej usługi spowoduje nieznaczne wydłużenie czasu jego realizacji - produkty najpierw trafią do naszych specjalistów w celu konfiguracji.
Wszystkie czynności konfiguracyjne ustalane są indywidualnie z Klientem, czekaj na nasz kontakt po dokonaniu zakupu w celu ustalenia zakresu usługi.
Cena tej usługi, którą doliczymy do Twojego zamówienia to 399,99 zł brutto.