Napisz do nas!
[email protected]pon-pt od 09:00 do 17:00

Warunki dostawy

Oferujemy sprzedaż wysyłkową wprost do Twoich drzwi!


Średni czas obsługi zamówienia

07 godz. 01 min.


Korzystamy z usług profesjonalnego centrum logistycznego oraz kilku firm kurierskich - oferujemy następujące metody dostawy Twojego zamówienia:

  • przesyłka kurierska - koszt 14,99 zł brutto - czas dostawy: 1 dzień roboczy
  • dostawa do Paczkomatu InPost - koszt 10,10 zł brutto - czas dostawy: 1 do 3 dni roboczych


Zamówienia o wartości powyżej 3 000,00 PLN dostarczymy do Ciebie za darmo!


Musisz pamiętać o kilku zasadach związanych z dostawą produktów zakupionych w SuperTech.pl

  1. Świadczymy dostawę zamówionych produktów tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  2. Dostawa odbywa się na terenie kraju za pomocą firm kurierskich oraz dostaw do paczkomatów InPost.
  3. W przypadku niektórych produktów wielkogabarytowych jak np. AGD (pralki, lodówki) lub IT (szafy serwerowe) doliczamy opłatę za taką nietypową dostawę. O opłacie wyraźnie informujemy zawsze na stronie produktu, dzięki temu masz możliwość zdecydowania czy na taką opłatę się godzisz. Ta dopłata jest już wliczona w cenę produktu. Co ważne - dostawy gabarytowe nie obejmują usługi wniesienia, są dostarczane wyłącznie pod adres (budynek).


  4. Zawartość niektórych zamówień nie są możliwa do umieszczania w Paczkomacie ze względu na swoje wymiary, wagę lub kształty - wtedy system wyświetla jedyną możliwą opcję dostawy - przesyłkę kurierską.


  5. Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone przed godziną 16:00 w dniu roboczym, są wysyłane tego samego dnia i dostarczane kurierem najczęściej następnego dnia roboczego. Zwróć uwagę na to, że ogromne znaczenie ma tutaj czas zaksięgowania Twojej wpłaty za produkty - sugerujemy wybór przelewu elektronicznego lub płatności za pobraniem. O przewidywanym czasie dostawy informuje komunikat dostępny na stronie wybranego produktu.  6. Prosimy zwrócić uwagę, że spakowane i gotowe przesyłki paczkomatowe InPost są odbierane z naszego centrum logistycznego do godziny 14:00. W związku z tym dostawa produktów tą metodą może potrwać nawet do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Najszybszą metodą dostawy jest przesyłka kurierska, dostarczana zwykle następnego dnia roboczrgo.

  7. Niestety czasem zdarza się, że losy Twojej przesyłki są bardziej skomplikowane - zachęcamy wtedy do kontaktu z nami lub bezpośrednio z firmą kurierską, powołując się na numer listu przewozowego dostępnego na stronie zamówienia. Prawidłowość podanego adresu do wysyłki oraz numeru telefonu kontaktowego dla kuriera odgrywa również ważną rolę w procesie bezproblemowej dostawy.

  8. Staramy się pakować towar możliwie najbezpieczniej jednak pamiętaj także, aby sprawdzić zawartość przesyłki podczas jej odbierania od kuriera / z paczkomatu pod kątem stanu fizycznego oraz zawartości w środku. Nie bój się poprosić kuriera o chwilę jego czasu i spokojnie skontroluj zawartość dostarczonej przesyłki. Wszelkie kłopoty w tym uszkodzenia lub nieprawidłową zawartość niezwłocznie zgłoś kurierowi (koniecznie spisz z kurierem protokół szkody) oraz powiadom nasze Biuro Obsługi Klienta ([email protected]). Jedynym sposobem i podstawą do dochodzenia praw ubezpieczeniowych do przesłki - jest właśnie protokół szkody.