Napisz do nas!
[email protected]całą dobę!

Pokazuję 1 do 9 z 79

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Hewlett Packard Enterprise Kabel Premier Flex LC/LC OM 4 2f 2m Cbl QK733A

Brak w magazynie

332,99 PLN

Montaż kabli światłowodowych może prowadzić do zagięć pod kątem 90 °, zaczepienia kabli w drzwiach szafy i załamań. Utrata danych i błędy transmisji wynikające z tych typowych problemów są trudne do rozwiązania, kosztowne i wydłużają przestoje. HPE PremierFlex OM4. Kable światłowodowe rozwiązują te problemy, zapewniając do 10 razy lepszą wydajność gięcia niż istniejące kable światłowodowe...

Hewlett Packard Enterprise Kabel Premier Flex LC/LC OM 4 2f 1m QK732A

Brak w magazynie

324,99 PLN

Kabel światłowodowy HPE Premier Flex LC / LC Multi-mode OM4 2 o długości 1 m (QK732A)...

Qoltec Złącza światłowodowe LC/PC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Brak w magazynie

365,99 PLN

złącze światłowodoweZłącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu. Złącza LC/PCZal...

Qoltec Złącza światłowodowe SC | Multimode | 2.0mm | zestaw montażowy | 200szt.

Brak w magazynie

337,99 PLN

Złącze światłowodoweZłącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu. Złącza SCZłącza...

Qoltec Złącza światłowodowe LC | Multimode | 2.0mm | zestaw montażowy | 200szt.

Brak w magazynie

337,99 PLN

Złącze światłowodoweZłącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu. Złącza LCZaletą...

Qoltec Złącza światłowodowe ST | Multimode | 2.0mm | zestaw montażowy | 200szt.

Brak w magazynie

444,99 PLN

Złącze światłowodoweZłącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu. Złącza STCharak...

Qoltec Złącze światłowodowe SC | Multimode | 3.0mm | zestaw montażowy | 200szt.

Brak w magazynie

405,99 PLN

Złącze światłowodoweZłącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu. Złącza SCZłącza...

Qoltec Złącze światłowodowe LC | Multimode | 3.0mm | zestaw montażowy | 200szt.

Brak w magazynie

430,99 PLN

Złącze światłowodoweZłącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu. Złącza LCZaletą...

Pokazuję 1 do 9 z 79 (9 stron)