Pytania? Zadzwoń!
58 500 87 78

Pokazuję 1 do 9 z 53

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m

16,80 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m

Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

21,39 PLN

Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m Posiada zastosowanie w: Transmisjach danych (audio, video) Budowie sieci pasywnej Rozwiązaniach CATV Punktach dystrybucyjnych i węzłowych Sieciach: LAN, MAN, WAN Systemach: WDM, FTTx

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m

19,30 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3m

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m

21,93 PLN

Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1mPatchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

LANBERG Patchcord kat.6a 0,25m czerwony Fluke

6,24 PLN

LANBERG PCF6-10CC-0025-RKabel krosowy kategorii 6 FTP (ekranowany)

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 SC-SC 1m

19,14 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, SC/SC duplex, 1m

Pokazuję 1 do 9 z 53 (6 stron)