Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 8:00 do 20:00

Pokazuję 1 do 9 z 55

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m

20,99 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1m...

Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

23,99 PLN

Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m Posiada zastosowanie w: Transmisjach danych (audio, video) Budowie sieci pasywnej Rozwiązaniach CATV Punktach dystrybucyjnych i węzłowych Sieciach: LAN, MAN, WAN Systemach: WDM, ...

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m

18,99 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m...

UBIQUITI Kabel światłowodowy LC FiberCable FC-SM-100

278,99 PLN

Kabel światłowodowy LC jednomodowy UBIQUITI FC-SM-100Użyj jednomodowego kabla LC FiberCable  do budowy zewnętrznej sieci światłowodowej. Lekki i elastyczny kabel FiberCable jest idealny do instalacji wieżowych naszych produktów do routingu i przełącz...

UBIQUITI Kabel światłowodowy UniFi ODN 5m UOC-5

39,99 PLN

Kabel UBIQUITI UniFi ODN OM3 Duplex LC, SRSkaluj swoją sieć światłowodową za pomocą naszych elastycznych i lekkich kabli światłowodowych. Kable światłowodowe wielomodowe 10G są idealne do telekomunikacji wewnętrznej i sieci danych wykorzystujących na...

Pokazuję 1 do 9 z 55 (7 stron)