Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 9 z 295

Ilość na stronie:

Sortuj według:

UBIQUITI Moduł RJ45-SFP+ UF-RJ45-10G

W magazynie ponad 30 szt.

304,99 PLN

UBIQUITI PoE Adapter 24 VDC 1.25A POE-24-30W

W magazynie ponad 30 szt.

63,99 PLN

TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)

W magazynie ponad 30 szt.

64,99 PLN

TP-LINK Splitter PoE 1x10/100 TL-PoE10R

W magazynie ponad 30 szt.

49,99 PLN

UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S

W magazynie 29 szt.

105,99 PLN

UBIQUITI PoE Adapter 24 VDC 1.0A POE-24-24W

W magazynie 25 szt.

50,99 PLN

TP-LINK Moduł SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR

W magazynie 22 szt.

86,99 PLN

UBIQUITI Moduł RJ45-SFP+ UF-RJ45-10G

W magazynie ponad 30 szt.

304,99 PLN

UF-RJ45-10G Moduł UF-RJ45-10G umożliwia podłączenie miedzianych połączeń Ethernet RJ45 do istniejących portów SFP +...

UBIQUITI PoE Adapter 24 VDC 1.25A POE-24-30W

W magazynie ponad 30 szt.

63,99 PLN

PoE Adapter 24 VDC 1.25A POE-24-30W ...

TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)

W magazynie ponad 30 szt.

64,99 PLN

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.Współpracuje z urządzeniami TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351...

TP-LINK Splitter PoE 1x10/100 TL-PoE10R

W magazynie ponad 30 szt.

49,99 PLN

Splitter PoE 1x10/100Przetwornica napięcia TL-PoE10R jest w pełni kompatybilna ze standardem 802.3af, dzięki czemu może być zasilana zasilaczem 48V lub za pomocą switch'y kompatybilnych ze standardem IEEE 802.3af. Pozwala na wybór napięcia wyjściowego 5V (2,3A) lub 12V (1A). Ze względu na wysokie napięcie wejściowe idealnie sprawdzi się w sytuacjach, kiedy potrzeba zasilić urządzenia standardowo pracujące z zasilaczami 5 lub 12V tj. AP, kamery IP itp. poprzez skrętkę o dużej długości (nawet do 1...

UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S

W magazynie 29 szt.

105,99 PLN

Moduł SFP UF-SM-1G-S - 2 szt....

TP-LINK Injector PoE160S PoE+ 1xGE PoE+ 1xGE

W magazynie 27 szt.

82,99 PLN

Injector TP-Link PoE+ TL-POE160S jest zgodny ze standardem IEEE 802.3af/at. Może współpracować ze wszystkimi urządzeniami PoE IEEE 802.3af/at PD (Powered Devices) lub adapterami odbiorczymi PoE, jak np. TL-POE10R umożliwiając rozszerzenie sieci do miejsc, gdzie nie znajdują się gniazdka sieci elektrycznej. Umożliwia instalację takich urządzeń, jak np. punkty dostępowe, kamery IP, telefony IP, itp. Kluczowe cechy: 2 gigabitowe porty Zgodność ze standardami IEEE802.3af/at. Zapewnia do 30W Redukcja...

UBIQUITI PoE Adapter 24 VDC 1.0A POE-24-24W

W magazynie 25 szt.

50,99 PLN

PoE Adapter 24 VDC 1.0A POE-24-24W ...

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D

W magazynie 25 szt.

411,99 PLN

1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF...

TP-LINK Moduł SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR

W magazynie 22 szt.

86,99 PLN

Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP-Link SM5110-SRTL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SFP+, 10GBASE-SR, 850 nm o wysokiej wydajności. Urządzenie obsługuje tryb pełnego dupleksu, połączenia Ethernet 10G na odległość 300 m lub 33 m z użyciem odpowiednio światłowodowych kabli 50/125 m lub 62,5/125 m. Wielomodowy moduł SFP+ LC Obsługa Hot-Plugging Obsługa funkcji DDM Zgodność z wymogami SFP+ MSA Zgodność z przełącznikami wypo...

Pokazuję 1 do 9 z 295 (33 stron)