Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 4 z 4

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 5e UTP, LSA beznarzędziowy

W magazynie ponad 30 szt.

11,99 PLN

Moduł Keystone DIGITUS CAT 5e, nieekranowany RJ45 na LSA, montaż bez narzędziNajlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.Artykuł DN-93502 firmy DIGITUS to nieekranowany moduł Keystone Cat 5e podłączany bez użycia narzędzi i zapewniający znakomitą wydajność i jakość połączeń sieciowych. Instalacja kabli następuje poprzez listwy LSA z kodem barwnym zgodnie z EIA/TIA 568 A&B....

Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km

W magazynie 14 szt.

110,99 PLN

Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) znajdują się w metalowej obudowie, która zmniejsza zakłócenia elektromagnetyczne i zwiększa ich trwałość....

Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 6e UTP, LSA beznarzędziowy

Brak w magazynie

12,99 PLN

Moduł Keystone DIGITUS CAT 6, nieekranowany RJ45 na LSA, montaż bez narzędzi,Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.Artykuł DN-93603 firmy DIGITUS to nieekranowany moduł Keystone podłączany bez użycia narzędzi i zapewniający znakomitą wydajność i jakość połączeń sieciowych. Jego kompaktowa konstrukcja pozwala na instalację szeregową 24 sztuk w panelach 483 mm (19") 1U....

UBIQUITI Router GPON 1x1GbE UF-LOCO

Brak w magazynie

205,99 PLN

Router UBIQUITI UFiber GPON CPESmukła obudowa UFiber to solidna, wydajna GPON CPE, charakteryzująca się wyjątkowo niskim zużyciem energii i możliwością wyboru pasywnego zasilania PoE 24 V lub Micro-USB. Kluczowe cechy: Wysokowydajny GPON CPE Diody LED ułatwiające diagnostykę Do 2,4 Gb / s przy pobieraniu i 1,2 Gb / s przy wysyłaniu Obsługuje do 20 km łączy GPON Zaawansowane funkcje zarządzania w warstwie 2/3 Port GPON WAN Gigabitowy port LAN RJ45 Złącze światłowodowe SC / APC ...

  • 1

Pokazuję 1 do 4 z 4 (1 stron)