Pytania? Zadzwoń!
58 500 87 78

Pokazuję 1 do 5 z 5

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km

111,02 PLN

Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) znajdują się w metalowej obudowie, która zmniejsza zakłócenia elektromagnetyczne i zwiększa ich trwałość.

Netgear Karta portów APM408C 8PT 10GBASE-T

3 635,23 PLN

Zarządzalna karta portów przełącznika M4300-96X. 8 portów 10GBASE-T

Netgear Karta portów APM408F 8PT SFP+

2 233,06 PLN

Zarządzalna karta portów przełącznika M4300-96X.

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 24p 1000BASE-T v3 zl2 Module J9987A

13 819,70 PLN

24-portowy moduł 10/100/1000 do serii przełączników 5400R zl2

  • 1

Pokazuję 1 do 5 z 5 (1 stron)