Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 9 z 36

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 3m, foliowana skręcona para, miedziany

W magazynie 10 szt.

16,99 PLN

Patchcord ekranowany kategorii 5e FTP marki Extralink zakończony ekranowanymi, pozłacanymi wtykami RJ45, 4 pary przewodów z czystej miedzi z powłoką PE. Zewnętrzny płaszcz PVC....

Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 10m foliowana skręcana para, miedziany

W magazynie 9 szt.

21,99 PLN

Patchcord kategorii 5e FTP marki Extralink zakończony pozłacanymi wtykami RJ45, 4 pary przewodów z czystej miedzi z powłoką PE. Zewnętrzny płaszcz PVC....

Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.6 FTP 10m 1GBIT foliowana skręcona para, miedziany

W magazynie 9 szt.

33,99 PLN

Patchcord kategorii 6 marki Extralink zakończony ekranowanymi, pozłacanymi wtykami RJ45, 4 pary przewodów z czystej miedzi z powłoką PE. Zewnętrzny płaszcz PVC....

Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.6A S/FTP 0,5m 10G foliowana skręcana para, miedziany

W magazynie 9 szt.

9,99 PLN

Patchcord kategorii 6A marki Extralink zakończony ekranowanymi, pozłacanymi wtykami RJ45, 4 pary przewodów z czystej miedzi z powłoką PE. Zewnętrzny płaszcz LSZH....

Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 1m foliowana skręcona para, miedziany

W magazynie 3 szt.

11,99 PLN

Patchcord ekranowany kategorii 5e FTP marki Extralink zakończony ekranowanymi, pozłacanymi wtykami RJ45, 4 pary przewodów z czystej miedzi z powłoką PE. Zewnętrzny płaszcz PVC....

QNAP CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CABL

W magazynie 1 szt.

320,99 PLN

CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CABL Kabel Qnap CAB-DAC30M 10Gbe Ethernet SFP+ o długości 3 metrów oferuje wysoką przepustowość w sieciach 10GbE Ethernet oraz 10Gb Fibre Channel. Miedziane końcówki SFP+ oferują wysoką przepustowość przy minimalnym zużyciu energii. Stosowany najczęściej przy połączeniu w serwerowniach pomiędzy urządzeniami Ethernet lub Fibre Channel gdzie nie ma potrzeby zmiany medium na światłowód. Najważniejsze cechy Wsparcie dla transmisji do 10.5Gbps Wsteczna komp...

Hewlett Packard Enterprise Kabel 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC AJ834A

Brak w magazynie

239,99 PLN

Kabel HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FCKable HPE Fibre Channel (FC) i 10GbE są testowane i kwalifikowane pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności we wszystkich rodzinach przełączników, dyrektorów, routerów, przełączników serwerów kasetowych i SAN HPE FC / 10GbE. Wszystkie produkty są wielomodowymi, standardowymi kablami OM3 (2000 MHz-km) i są wyposażone w standardowe złącza LC / LC. Nasze kable FC / 10GbE oferują: Idealny dla wszystkich potrzeb centrów danych, sieci SAN i LAN FC / 10GbE Maksyma...

UBIQUITI Kabel UniFi Ethernet Patch UC-Patch-RJ45-BK czarny

Brak w magazynie

14,99 PLN

Kabel krosowy UBIQUITI UniFi Ethernet...

Pokazuję 1 do 9 z 36 (4 stron)