Pytania? Zadzwoń!
58 500 87 78

Pokazuję 1 do 9 z 17

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Hewlett Packard Enterprise 1.83m 10A C13 EU Power Cord AF568A

120,72 PLN

Przełącznik konsoli HP 1x4 to idealne połączenie funkcji, właściwości i wydajności w niewielkim 4-portowym przełączniku KVM. Obsługa urządzeń USB i PS/2, w tym m.in. drukarek, skanerów i pamięci masowej USB, sprawia, że dzisiaj kupiony przełącznik KVM będzie służył klientom także w przyszłości. Obsługa szybkiego interfejsu USB 2.0 zapewnia większą przepustowość przy aktualizacji aplikacji czy systemów operacyjnych. Wszechstronność przełącznika umożliwia wykorzystanie go w konfiguracji biurkowej lub w stelażu.

Lenovo Kabel 2m Mini-SAS Mini-SAS 00NA009

321,09 PLN

Kabel o długości 2 metrów Lenovo.

Lenovo Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505

94,87 PLN

Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505 od Lenovo.

Pokazuję 1 do 9 z 17 (2 stron)