Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 9 z 146

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Hewlett Packard Enterprise Przewód Premier Flex LC/LC OM 4 2f 5m Cbl QK734A

W magazynie 2 szt.

371,99 PLN

Przewód Premier Flex LC/LC OM 4 2f 5m Cbl QK734A ...

NOWY
Hewlett Packard Enterprise Kabel Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl QK731A

Hewlett Packard Enterprise Kabel Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl QK731A

Brak w magazynie

9 326,99 PLN

HPE Premier Flex MPO/MPO wielomodowy kabel OM4 8 światłowodowy...

NOWY
Hewlett Packard Enterprise Kabel Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl QK736A

Hewlett Packard Enterprise Kabel Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl QK736A

Brak w magazynie

1 114,99 PLN

Kabel HPE Premier Flex LC/LC wielomodowy OM4 2 włókna...

NOWY
Hewlett Packard Enterprise Kabel 3.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF595A

Hewlett Packard Enterprise Kabel 3.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF595A

Brak w magazynie

128,99 PLN

HPE  kabel danych CAT6 STP...

NOWY
Hewlett Packard Enterprise Kabel 10.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF596A

Hewlett Packard Enterprise Kabel 10.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF596A

Brak w magazynie

276,99 PLN

HPE  kabel danych CAT6 STP...

NOWY
Hewlett Packard Enterprise Kable 1m B-series Active Copper SFP+ Cable AP818A

Hewlett Packard Enterprise Kable 1m B-series Active Copper SFP+ Cable AP818A

Brak w magazynie

1 277,99 PLN

To urządzenie nadawczo-odbiorcze 10GBase-CU SFP+ zgodne z HP AP818A działa przez pasywny Twinax, o maksymalnym zasięgu 1 m, zbudowany w celu spełnienia lub przekroczenia specyfikacji OEM i jest zgodny ze standardami MSA (Umowa wieloźródłowa). Wszystkie produkty są w 100% testowane funkcjonalnie i mają gwarancję kompatybilności....

NOWY
Hewlett Packard Enterprise Kabel 3m B-series Active Copper SFP+ Cable AP819A

Hewlett Packard Enterprise Kabel 3m B-series Active Copper SFP+ Cable AP819A

Brak w magazynie

1 430,99 PLN

Aktywny kabel miedziany SFP+ serii B Złącze na pierwszym końcu SFP+...

Pokazuję 1 do 9 z 146 (17 stron)