Napisz do nas!
[email protected]pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 9 z 36

Ilość na stronie:

Sortuj według:

TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

W magazynie ponad 30 szt.

139,99 PLN

Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.Konwerter może pra...

TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

W magazynie ponad 30 szt.

113,99 PLN

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofa...

Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R

W magazynie 13 szt.

77,99 PLN

Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na analogowy sygnał audio RCA L/R- Obsługa częstotliwości próbkowania 32, 44.1, 48 oraz 96 KHz- 24-bitowy strumień wejściowy S/PDIF w kanale prawym oraz lewym- Zapewnia transmisję sygnału bez zakłóceń elektromagnetycznych- Prosty w instalacji oraz w obsłudze- Idealny zarówno do zastosowań domowych jak i w profesjonalnych instalacjach au...

ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter

W magazynie 5 szt.

197,99 PLN

Konwerter DisplayPort Console CV190 to konwerter konsoli DisplayPort. W pełni obsługuje przełączniki ATEN KVM, które wykorzystują specjalnie zaprojektowane 15-stykowe złącza Special High Density (SPHD-15) do przesyłania danych KVM między przełącznikiem a komputerem. Podłączając przełączniki SPHD-15, CV190 wykorzystuje magistralę DisplayPort i USB do szybkiego i niezawodnego przesyłania wideo i wejścia klawiatury/myszy do komputera, zapewniając jednocześnie czystą i uporządkowaną instalację....

Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM

W magazynie 3 szt.

328,99 PLN

Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM- Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km- Do zastosowania z Dwukierunkowym Media Konwerterem WDM Gigabit Jednomodowym, model 545075- Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s- Technologia WDM - przesyłanie danych dla sygnału nadawanego i odbieranego w tym samym włóknie optycznym na różnych długościach fal- Długości fal: Odbiór (RX): 1550 nm / Nadawanie (TX): 1310 nm- Jede...

Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

W magazynie 2 szt.

422,99 PLN

Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm - Transfer danych: 1000 Mb/s- Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10 km (okablowanie 92,5/125 mikronów) lub do 550 m (okablowanie 62,5/50/125 mikronów)- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze)- Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości- Jeden port światłowodowy 1000Base-LX SC, jednomodowy, duplex- Długość fali: 1310 nm- Obsługa Flow control- Diody sygna...

ATEN VGA/Audio Cat5 Extender [email protected]

W magazynie 1 szt.

952,99 PLN

Przedłużacz VGA / Audio Cat 5 (1024 x 768 przy 300 m) VE170 Przedłużacze VE170 VGA / Audio Cat 5, składające się z nadajnika (VE170T) i odbiornika (VE170R), są ekonomicznymi i wydajnymi rozwiązaniami do wysyłania i odbierania wysokiej jakości treści audio/wideo na duże odległości. Wystarczy podłączyć nadajnik do odbiornika za pomocą jednego kabla Cat 5e, a wyświetlacz lub projektor VGA można umieścić w odległości do 300 m (1000 stóp) od źródła wideo. Przedłużacze VE170 VGA / Audio Cat 5 stanowią...

TP-LINK Konwerter mediów FC311A-2 1GE WDM

Brak w magazynie

85,99 PLN

Przetwornik 1GE WDM TP-Link FC311A-2 Zastosowanie produktuTL-FC311A-2 to gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz gigabitowego portu światłowodowego ze złączem SC, przetwarzający sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowane do użytku komercyjnego, np. w celu zapewnienia długodystansowej transmisji danych na potrzeby monitorowania bezpieczeństwa parku czy w sieciach bezprzewodowych. Działanie urządzeniaDzięki wy...

Pokazuję 1 do 9 z 36 (4 stron)