Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 8:00 do 20:00

Pokazuję 1 do 9 z 30

Ilość na stronie:

Sortuj według:

NOWY
TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM

TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM

60,99 PLN

Zastosowanie produktu TL-FC111B-20 to media konwerter 100M, który zapewnia dostęp do portu RJ-45 100M oraz portu światłowodowego 100M ze złączem SC, przetwarzające sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowa...

TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

136,99 PLN

Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje ...

Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R

105,99 PLN

Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na analogowy sygnał audio RCA L/R- Obsługa częstotliwości próbkowania 32, 44.1, 48 oraz ...

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

187,99 PLN

Rozwiązania sieciowe Intellinet Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z sieci Ethernet opartej na miedzi na Ethernet światłowodowy. Teraz migrację lub rozbudowę istni...

Digitus Media konwerter 100Base-TX do 100Base-FX Duplex SC SM 20km 1310nm

109,99 PLN

Media konwerter 100Base-TX do 100Base-FX Duplex SC SM 20km 1310nm Media Converter firmy DIGITUS są idealnym rozwiązaniem zamiany transmisji sygnałów sieciowych przewodami miedzianymi na światłowodowe. Od tej pory, możliwy jest dostęp do techniki świa...

Digitus Media konwerter 100Base-TX do 100Base-FX Simplex SC SM 20km

124,99 PLN

Doskonały konwerter dla różnych mediów światłowodowych, Złącze SC, aż do 20kmMedia Converter firmy DIGITUS są idealnym rozwiązaniem zamiany transmisji sygnałów sieciowych przewodami miedzianymi na światłowodowe. Od tej pory, możliwy jest dostęp do te...

Digitus Media konwerter 100Base-TX do 100Base-FX Simplex SC SM 20km

124,99 PLN

Doskonały konwerter dla różnych mediów światłowodowych, Złącze SC, aż do 20kmMedia Converter firmy DIGITUS są idealnym rozwiązaniem zamiany transmisji sygnałów sieciowych przewodami miedzianymi na światłowodowe. Od tej pory, możliwy jest dostęp do te...

Pokazuję 1 do 9 z 30 (4 stron)