Zadzwoń do nas!
58 500 87 78

Pokazuję 1 do 9 z 58

Ilość na stronie:

Sortuj według:

UBIQUITI Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G

377,99 PLN

Moduł SFP+ UF-SM-10G - 2 szt....

Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km

105,99 PLN

Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) znajdują się w metalowej obudowie, która zmniejsza zak...

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm

210,99 PLN

- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex- Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP- Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP- Przepustowość: 10 Gb/s- Maksymalna obsługiwana długość św...

TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)

62,99 PLN

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności ob...

Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit

163,99 PLN

Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45!...

NOWY
Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B

Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B

566,99 PLN

Transceiver SFP-LX-10 Firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonym urządzeniu. Kompaktowo zaprojektowane, ...

NOWY
Lenovo LNV 32Gb FC SFP+ Transc eiver 4M17A13528

Lenovo LNV 32Gb FC SFP+ Transc eiver 4M17A13528

1 290,99 PLN

Transceiver LNV 32Gb FC SFP + 4M17A13528...

NOWY
UBIQUITI Transceiver optyczny UFiber UF-Instant

UBIQUITI Transceiver optyczny UFiber UF-Instant

170,99 PLN

Transceiver optyczny UBIQUITI UFiber Wysokowydajny GPON CPE Do 2,4 Gbps Downstream i 1,2 Gbps Upstream Struktura GPON Obsługuje do 20 km łączy GPON Zaawansowane funkcje zarządzania w warstwie 2/3 (1) Port GPON WAN, SC / APC (1) Interfejs SFP 1 Gb / s...

Pokazuję 1 do 9 z 58 (7 stron)