Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 9 z 17

Ilość na stronie:

Sortuj według:

Netgear Router BR200 Insight Business

W magazynie 12 szt.

707,99 PLN

Bez względu na to, czy pracownicy pracują w domu, czy w oddziale firmy, dzięki BR200 mogą łatwo i bezpiecznie uzyskać dostęp do danych firmy, aby zwiększyć ochronę, wydajność i produktywność. Zdalne monitorowanie i zarządzanie z aplikacji Insight lub chmury Insight Portal nawet w wielu miejscach z jednego okienka szkła Utwórz zdalne połączenie VPN między klientami za pomocą otwartej sieci VPN Konfiguracja IPsec w celu utworzenia bezpiecznych połączeń VPN między lokalizacjami 2-lokacyjnymi Zapora...

NOWY
UBIQUITI UBIQUITI GPON Router 1x1GbE 5-pack  UF-LOCO-5

UBIQUITI UBIQUITI GPON Router 1x1GbE 5-pack UF-LOCO-5

Brak w magazynie

919,99 PLN

GPON Router 1x1GbE 5-pack UF-LOCO-5 Ubiquiti UFiber Loco to terminal kliencki (ONU / ONT) przeznaczony do sieci GPON. Wyposażony jest w złącze SC/APC oraz gigabitowy port Ethernet. Przepustowość PON wynosi 2,488 Gb/s (downstream) / 1,244 Gb/s (upstream), zakres mocy nadawczej Tx to 1,5 - 5 dBm (klasa B+). Urządzenie może pracować jako przezroczysty bridge oraz w trybie routera (DHCP klient / statyczne IP / PPPoE). Światłowody mimo wszystko stopniowo zaczynają zastępować tradycyjne, miedziane kab...

TP-LINK Router Gigabitowy R605 Multi-WAN VPN

Brak w magazynie

233,99 PLN

Omada SDN jeszcze inteligentniejsze rozwiązanie chmurowe dla sieci biznesowychUrządzeniem TL-R605, czyli bramą sieciową w pełni zintegrowaną z platformą Omada SDN, można kontrolować centralnie i zdalnie z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Do dyspozycji jest także strona konfiguracyjna oraz dedykowana aplikacja, aby zarządzanie urządzeniem było jeszcze wygodniejsze. Do czterech gigabitowych portów WAN optymalne wykorzystanie przepustowościTrzy porty, które mogą pełnić zarówno rolę portu WAN, ...

UBIQUITI EdgeRouter Lite 3x1GbE ERLite-3

Brak w magazynie

405,99 PLN

Router UBIQUITI EdgeRouter Lite...

UBIQUITI Router 5x1GbE 1xSFP PoE ER-6P-EU

Brak w magazynie

962,99 PLN

UBIQUITI EdgeRouter 6PZupełnie nowy EdgeRouter 6 przenosi wysoką wydajność przy zawrotnej cenie na nowy poziom. Dzięki wzrostowi wydajności o 50% w porównaniu z EdgeRouter Pro, EdgeRouter 6 zapewnia wydajność, której potrzebuje Twoja sieć. W połączeniu z naszym bogatym w funkcje EdgeOS sprawia, że jest to wszechstronne narzędzie zarówno w sieciach Carrier-Grade, jak i Enterprise. Funkcje: Nowy design (5) portów Ethernet 10/100/1000 Mb / s i (1) port SFP Wyjście 24V PoE 4-rdzeniowy procesor MIPS6...

UBIQUITI Router EdgePoint 6x1GbE EP-R6

Brak w magazynie

486,99 PLN

Inteligentny punkt kontrolny WISP z FiberProtect EdgePoint oferuje innowacyjne połączenie solidnej wydajności routingu, możliwości backhaul światłowodu i wygody pasywnego wsparcia PoE....

Mikrotik Router hEX PoE RB960PGS 5x RJ45 1000Mb/s 1 x SFP 1 x USB

Brak w magazynie

310,99 PLN

Urządzenie hEX PoE to pięcioportowy router Gigabit Ethernet do lokalizacji, w których łączność bezprzewodowa nie jest wymagana. Urządzenie posiada port USB 2.0 i port SFP do dodawania łączności światłowodowej. Porty 2-5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące PoE z takim samym napięciem, jakie jest stosowane w urządzeniu.Zaawansowane oprogramowanieJest niedrogi, mały i łatwy w użyciu, ale jednocześnie wyposażony w bardzo wydajny procesor 800 MHz, zdolny do wszystkich zaawansowanych konfiguracji...

UBIQUITI Router 12x1GbE ER-12

Brak w magazynie

1 000,99 PLN

10-portowy router Gigabit z PoE Passthrough i 2 portami SFP Przełom cena / wydajnośćEdgeRouter 12 / 12P oferuje stosunek ceny do wydajności następnej generacji: do 3,4 miliona pakietów na sekundę z szybkością linii do 8 Gb / s. Dziesięć portów Gigabit Ethernet oferuje łączność miedzianą, a dwa porty SFP oferują łączność światłowodową. EdgeRouter 12 / 12P obsługuje przełączanie warstwy 2. EdgeRouter 12P obsługuje wyjście 24 V PoE na dziesięciu portach RJ45. Wszechstronny designEdgeRouter 12 można...

Pokazuję 1 do 9 z 17 (2 stron)