Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 15 z 594

Ilość na stronie:

Dostępność

Sortuj według:

Digitus Gniazdo natynkowe kat.5e 2xRJ45 ekranowane

W magazynie ponad 30 szt.

26,99 PLN

- Certyfikowane do kategorii 5E EIA/TIA 568 i ISO/IEC DIS 11801- Testowane do 250 MHz- W pełni ekranowane- 2x gniazda RJ45, 8P8C- Kodowane kolorami złącze LSA+ zgodnie z EIA/TIA 568B...

Digitus Gniazdo natynkowe kat.6e 2xRJ45 ekranowane

Brak w magazynie

27,99 PLN

Modularne gniazdo natynkowe kat. 6- Spełnia normę CLASS D, do 300Mhz- W pełni ekranowane gniazda RJ 45 (8P8C) i bloki LSA- Bloki LSA oznaczone kolorami zgodnie z normą EIA/YIA 568B- Kolor: RAL 9010...

Digitus Konwerter/Adapter USB do PS/2 2x Mini-Din 6/Ż, USB A/M

Brak w magazynie

21,99 PLN

Specjalny adapter-konwerter umożliwiający podłączenie myszy PS/2 i klawiatury PS/2 do portu USB.  Kompatybilność z USB1.1 Wsparcie dla komputerów klasy PC oraz SUN   Zasilanie poprzez USB Zgodność z: USB Hot Plug and Play Wsparcie dla: Win 98SE/ ME/...

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 SC-SC 1m

Brak w magazynie

18,99 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, SC/SC duplex, 1m...

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 SC-SC 2m

Brak w magazynie

20,99 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, SC/SC duplex, 2m...

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m

Brak w magazynie

21,99 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1m...

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m

W magazynie ponad 30 szt.

19,99 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m...

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 2m

Brak w magazynie

19,99 PLN

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 2m...

Digitus Kabel przedłużający VGA 1080p 60Hz FHD Typ DSUB15/DSUB15 M/Ż szary 5m

Brak w magazynie

29,99 PLN

Kabel - przedłużacz monitorowy wysokiej jakości podwójnie ekranowany folią PREMIUM XGA z dwoma ferrytami. Kabel wysokiej jakości....

Digitus Patch cord kat.5e UTP, CU, AWG 26/7, szary 10m

Brak w magazynie

20,99 PLN

Patchcord UTPkat. 5ENieekranowany2xRJ45Skręcane paryZalewane końcówki...

Digitus Patch cord kat.5e UTP, CU, AWG 26/7, szary 15m

Brak w magazynie

25,99 PLN

Patchcord UTPkat. 5ENieekranowany2xRJ45Skręcane paryZalewane końcówki...

Digitus Patch cord kat.5e UTP, CU, AWG 26/7, Ecoline, szary 20m

Brak w magazynie

31,99 PLN

Patchcord UTPkat. 5ENieekranowany2xRJ45Skręcane paryZalewane końcówki...

Digitus Kabel teleinformatyczny, patchcordowy, U/UTP kat.5e AWG26/7, linka, miedziany, PVC, 100m, szary

W magazynie 2 szt.

152,99 PLN

Kabel sieciowy U-UTP CAT 5e, długość 100m, karton, AWG 26/7, PVC, simplex, kolor szary Nadaje się do bezpośredniego montażu złączy RJ45 w celu wykonania kabli połączeniowych; Nadaje się do instalacji linii kablowych klasy D, 100 MHz; Zgodny z normami...

Digitus Kabel U/UTP kat5e, CU, drut AWG24/1 100m

Brak w magazynie

103,99 PLN

Kabel U/UTP kat5e, CU, drut AWG24/1 100mKabel instalacyjny U/UTP (kabel nieekranowany typu skrętka, 4-parowy) przeznaczony jest do wykonywaniainstalacji wewnętrznych poziomych i pionowych w sieciach teleinformatycznych.  - Powłoka zewnętrzna kabla wy...

Digitus Kabel teleinformatyczny, instalacyjny, U/UTP kat.5e 4x2xAWG24/1, drut, miedziany, PVC, 305m, szary

W magazynie 29 szt.

354,99 PLN

Kabel instalacyjny U/UTP (kabel nieekranowany typu skrętka, 4-parowy) przeznaczony jest do wykonywania instalacji wewnętrznych poziomych i pionowych w sieciach teleinformatycznych. - Powłoka zewnętrzna kabla wykonana jest z polichlorku winylu (PVC);-...

Pokazuję 1 do 15 z 594 (40 stron)