Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 15 z 204

Ilość na stronie:

Dostępność

Sortuj według:

D-Link DES-1024D switch L2 24x10/100 Desktop/Rack NO FAN

Brak w magazynie

209,99 PLN

DES-1024D jest niezarządzalnym przełącznikiem 10/100 Mb/s dedykowanym do obsługi małych grup roboczych. Urządzenie cechuje się prostotą obsługi i instalacji, a jednocześnie zapewnia odpowiednią wydajność sieci. ...

D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m

Brak w magazynie

225,99 PLN

Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Multimode 50/125 ľm o maksymalnej długości 550 m, światłowód Multimode 62,5/125 ľm o maksymalnej długości 220 m, tryb...

D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km

Brak w magazynie

323,99 PLN

...

D-Link DGS-1016D switch L2 16x1GBE Desktop/Rack 19''

Brak w magazynie

358,99 PLN

Przełącznik DGS-1016D jest niezarządzalnym przełącznikiem 10/100/1000 Mb/s dedykowanym do obsługi małych grup roboczych. Urządzenie cechuje się prostotą obsługi i instalacji, a jednocześnie zapewnia maksymalną wydajność sieci....

D-Link DGS-1005D switch L2 5x1GBE Desktop/Wall NO FAN

Brak w magazynie

76,99 PLN

Funkcja oszczędzania energii zmniejszająca pobór mocy nawet o 27%. 5 gigabitowych portów Ethernet Instalacja typu "podłącz i pracuj"  5-portowy biurkowy przełącznik gigabitowy (wersja Green Ethernet)Przełącznik biurkowy DGS-1005D (wersja Green Ethern...

D-Link DGS-1008D switch L2 8x1GBE Desktop/Wall NO FAN

W magazynie 11 szt.

99,99 PLN

Funkcja oszczędzania energii zmniejszająca pobór mocy nawet o 27%.8 gigabitowych portów EthernetInstalacja typu "podłącz i pracuj"8-portowy biurkowy przełącznik gigabitowy (wersja Green Ethernet)Przełącznik biurkowy DGS-1008D (wersja Green Ethernet) ...

D-Link Hub USB 2.0 4port 4xA, 1xB DUB-H4

Brak w magazynie

98,99 PLN

Koncentrator USB DUB-H4 pozwala szybko i bez komplikacji rozbudować komputer PC lub Mac o 4 porty USB. Każdy port odpowiada standardowi USB 2.0, a więc ma maksymalną szybkość przesyłania danych 480 Mb/s, czyli 40-krotnie większą niż tradycyjny standa...

D-Link DAP-1360 punkt dostępu WiFi N300 (2.4GHz) 1xLAN 2xRP-SMA (odkręcane) MIMO WDS

W magazynie ponad 30 szt.

130,99 PLN

Punkt dostepowy D-Link DAP-1360 to urzadzenie zgodne ze standardem 802.11n, zapewniajace w rzeczywistym srodowisku sieciowym nawet o 650% wieksza szybkosc i 5-krotnie wiekszy zasieg niz polaczenie bezprzewodowe 802.11g. Jest takze szybsze niz Etherne...

D-Link Karta sieciowa WiFi N150 USB 2.0 Nano DWA-131

Brak w magazynie

49,99 PLN

Adapter DWA-131 Wireless N Nano USB umożliwia podłączenie komputera do wydajnej sieci bezprzewodowej, dzięki czemu użytkownik może uzyskać łączność z siecią w dowolnym miejscu domu i korzystać z Internetu bez opóźnień. Urządzenie jest wyjątkowo małe,...

D-Link DGS-1210-16 SMART switch L2 12x1GB 4xCOMBO Metal Rack 19''

W magazynie 1 szt.

558,99 PLN

DGS-1210-1616-portowy Gigabitowy przełącznik SmartPrzełącznik DGS-1210-16 oferuje zaawansowane funkcje zarządzania i bezpieczeństwa dostępne za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu. Nadaje się idealnie dla małych i średnich firm, które nie ...

Pokazuję 1 do 15 z 204 (14 stron)