Zadzwoń do nas!
58 500 87 78pon-pt od 09:00 do 17:00

Pokazuję 1 do 15 z 45

Ilość na stronie:

Dostępność

Sortuj według:

Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/APC

Brak w magazynie

40,99 PLN

Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt.Pigtaile posiadają końcówki SC/APC.  Kolory pigtaili to: Niebieski, Pomarańczowy, Zielony, Brązowy, Szary, Biały, Czerwony, Czarny, Żółty, Fioletowy, Róż...

Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G657A1

Brak w magazynie

40,99 PLN

Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt. Włókno G652D. Pigtaile posiadają końcówki SC/UPC. Kolory pigtaili to: Niebieski, Pomarańczowy, Zielony, Brązowy, Szary, Biały, Czerwony, Czarny, Żółty,...

Extralink Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652

Brak w magazynie

8,99 PLN

...

Extralink Szafka wisząca rack 4U 600x450 czarna szklane drzwi

Brak w magazynie

196,99 PLN

Szafka wisząca rack 4U 600x450 czarna szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stal...

Extralink Szafka wisząca rack 4U 600x600 czarna szklane drzwi

Brak w magazynie

201,99 PLN

Szafka wisząca rack 4U 600x500 czarna szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stal...

Extralink Szafka wisząca rack 4U 600x450 szara szklane drzwi

Brak w magazynie

181,99 PLN

Szafka wisząca rack 4U 600x450 szara szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stalo...

Extralink Szafka wisząca rack 4U 600x600 szara szklane drzwi

Brak w magazynie

201,99 PLN

Szafka wisząca rack 4U 600x600 szara szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stalo...

Extralink Szafka wisząca rack 9U 600x600 czarna szklane drzwi

Brak w magazynie

278,99 PLN

Szafka wisząca rack 9U 600x600 czarna szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stal...

Extralink Szafka wisząca rack 6U 600x450 czarna szklane drzwi

Brak w magazynie

231,99 PLN

Szafka wisząca rack 6U 600x450 czarna szklane drzwiSzafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stalo...

Extralink Szafka wisząca rack 6U 600x600 czarna szklane drzwi

Brak w magazynie

234,99 PLN

Szafka wisząca rack 6U 600x600 czarna szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stal...

Extralink Szafka wisząca rack 9U 600x450 czarna szklane drzwi

Brak w magazynie

236,99 PLN

Szafka wisząca rack 9U 600x450 czarna szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy sta...

Extralink Szafka wisząca rack 6U 600x450 szara szklane drzwi

Brak w magazynie

231,99 PLN

Szafka wisząca rack 6U 600x450 szara szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stalo...

Extralink Szafka wisząca rack 6U 600x600 szara szklane drzwi

Brak w magazynie

227,99 PLN

Szafka wisząca rack 6U 600x600 szara szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stalo...

Extralink Szafka wisząca rack 9U 600x450 szara szklane drzwi

Brak w magazynie

258,99 PLN

Szafka wisząca rack 9U 600x450 szara szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z blachy stalo...

Extralink Szafka wisząca rack 9U 600x600 szara szklane drzwi

Brak w magazynie

280,99 PLN

Szafka wisząca rack Extralink 9U 600x600 szara szklane drzwi Szafa firmy Extralink jest przeznaczona do montażu naściennego w biurach, serwerowniach sieciowych oraz pomieszczeniach sterowania instalacjami CCTV. Ściany zewnętrzne zostały wykonane z bl...

Pokazuję 1 do 15 z 45 (3 stron)