TYLKO W BLACK WEEKEND!

raty 0% oraz darmowa dostawa na wszystko!

Wpisz kodBLACK22

Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1310 nm

Nr produktu: 3551049

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Technologia okablowania: 1000Base-LX. Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 10000 m, Długość fali: 1310 nm. Bezpieczeństwo: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certyfikaty: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Pobór mocy: 1 W

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

864,99 zł

lub w BLACK ratach 0% od
86,50 zł / m-c przez 10 miesięcy.

Magazyn M09

Dostępność 1 szt.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Koszt dostawy 9,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Ilość

Opis techniczny

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Technologia okablowania: 1000Base-LX. Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 10000 m, Długość fali: 1310 nm. Bezpieczeństwo: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certyfikaty: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Pobór mocy: 1 W

Sieć

  Pełny dupleks Tak

Wydajność

  Maksymalny dystans transferu 10000 m
  Bezpieczeństwo FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2

Konstrukcja

  Standardowe rozwiązania komunikacyjne SFP

Cechy

  Technologia okablowania 1000Base-LX
Hot-swap Tak
  Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Certyfikaty FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.

Porty i interfejsy

  Technologia łączności Przewodowa
  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s

Warunki pracy

  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 85%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%

Moc

  Pobór mocy 1 W

Waga i rozmiary

  Waga produktu 18 g
  Wymiary produktu (SxGxW) 13,4 x 55,7 x 8,5 mm

Skanowanie

  Długość fali 1310 nm

Pozostałe funkcje

Złącze(a) LC-LC
Zakres mocy transmitowania -9,5 - -3 dBmW
Rodzaj światłowodu SMF

Szczegóły Techniczne

Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85176990

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Kod oferty: 426283a8-90a8-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2022-11-26 10:14:27

Twój Koszyk