%

Promocja przy zamówieniu powyżej 199,99 zł, tylko do 30.06.

DARMOWA DOSTAWA

W koszyku wpisz kodSUPERTECH2

regulamin

Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1310 nm

Marka: Cisco

Nr produktu: 3551049

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 1000Base-LX, Przewodowa, 10000 m, 1310 nm, FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

869,99 zł

Magazyn M03

Dostępność 22 szt.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Koszt dostawy 14,99 zł

Gwarancja 60 m.

Ilość

Opis techniczny

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Technologia okablowania: 1000Base-LX. Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 10000 m, Długość fali: 1310 nm. Bezpieczeństwo: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certyfikaty: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Pobór mocy: 1 W

Porty i interfejsy

  Technologia łączności Przewodowa

Wydajność

  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
  Maksymalny dystans transferu 10000 m
  Długość fali 1310 nm

Cechy

  Standardowe rozwiązania komunikacyjne SFP
  Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Hot-swap Tak
  Bezpieczeństwo FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2

Konstrukcja

Certyfikaty FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.

Moc

  Pobór mocy 1 W

Sieć

  Technologia okablowania 1000Base-LX
  Pełny dupleks Tak

Światłowód

Rodzaj światłowodu SMF

Warunki pracy

Zakres wilgotności względnej 10 - 85%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%
  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C
  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C

Waga i rozmiary

  Waga produktu 18 g

Pozostałe funkcje

  Wymiary produktu (SxGxW) 13,4 x 55,7 x 8,5 mm
Złącze(a) LC-LC
Zakres mocy transmitowania -9,5 - -3 dBmW

Zaufane opinie o produkcie

Kod oferty: 6467d820-8aae-11ec-a5e7-0cc47ad89438

Twój Koszyk