3x0%

Kup na święta, zapłać jak Ci wygodnie

raty na wszystkie produkty

Wybierz płatnośćRaty 3x0%

Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver konwerter sieciowy 1310 nm

Nr produktu: 818104

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Konwerter interfejsu wyjściowego: 1000Base-T. Maksymalny dystans transferu: 100 m, Długość fali: 1310 nm. Szerokość produktu: 13,4 mm, Głębokość produktu: 66 mm, Wysokość produktu: 8,5 mm. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: RJ-45

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

578,99 zł

Magazyn M03 :: 29 szt.

Sprawdź opcje i czas dostawy

Koszt dostawy 14,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Gwarancja 60 m.

Zamawiana ilość

Opis techniczny

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Konwerter interfejsu wyjściowego: 1000Base-T. Maksymalny dystans transferu: 100 m, Długość fali: 1310 nm. Szerokość produktu: 13,4 mm, Głębokość produktu: 66 mm, Wysokość produktu: 8,5 mm. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: RJ-45

Wydajność

  Maksymalny dystans transferu 100 m
  Długość fali 1310 nm

Sieć

  Konwerter interfejsu wyjściowego 1000Base-T

Cechy

  Standardowe rozwiązania komunikacyjne RJ-45

Warunki pracy

Zakres wilgotności względnej 10 - 85%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%
  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C
  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C

Waga i rozmiary

  Szerokość produktu 13,4 mm
  Głębokość produktu 66 mm
  Wysokość produktu 8,5 mm

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Kod oferty: 640fd994-8aae-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2022-12-09 21:08:10 | Przewidujemy datę dostawy na podstawie historii dostarczonych przesyłek.

Twój Koszyk