TYLKO W BLACK WEEKEND!

raty 0% oraz darmowa dostawa na wszystko!

Wpisz kodBLACK22

Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP konwerter sieciowy 850 nm

Nr produktu: 1684141

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 550 m, Długość fali: 850 nm. Rodzaj światłowodu: MMF

567,99 zł

Magazyn M09

Dostępność 0 szt.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Koszt dostawy 9,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Ta oferta jest obecnie niedostępna. Spróbuj wybrać inną ofertę lub poszukać podobnego produktu.

Opis techniczny

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 550 m, Długość fali: 850 nm. Rodzaj światłowodu: MMF

Wydajność

  Maksymalny dystans transferu 550 m

Porty i interfejsy

  Technologia łączności Przewodowa

Warunki pracy

  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 85%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%

Skanowanie

  Długość fali 850 nm

Pozostałe funkcje

Rodzaj światłowodu MMF

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Kod oferty: 422ac56d-90a8-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2022-11-26 10:14:27

Twój Koszyk