0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

D-Link DEM-432XT moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Nr produktu: 9454439

D-Link DEM-432XT. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP+. Bezpieczeństwo: UL, TUV, CDRH, Certyfikaty: CE, FCC, VCCI. Maksymalne napięcie: 3,3 V, Maksymalne natężenie prądu: 300 A. Szerokość produktu: 14,8 mm, Głębokość produktu: 11,8 mm, Wysokość produktu: 56,5 mm. Szerokość opakowania: 74 mm, Głębokość opakowania: 131 mm, Wysokość opakowania: 49 mm

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

2 607,99 zł

Magazyn M03 :: 2 szt.

Sprawdź opcje i czas dostawy

Koszt dostawy 14,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Gwarancja 24 m.

Zamawiana ilość

Opis techniczny

D-Link DEM-432XT. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP+. Bezpieczeństwo: UL, TUV, CDRH, Certyfikaty: CE, FCC, VCCI. Maksymalne napięcie: 3,3 V, Maksymalne natężenie prądu: 300 A. Szerokość produktu: 14,8 mm, Głębokość produktu: 11,8 mm, Wysokość produktu: 56,5 mm. Szerokość opakowania: 74 mm, Głębokość opakowania: 131 mm, Wysokość opakowania: 49 mm

Porty i interfejsy

  Złącze światłowodowe LC
Typ interfejsu SFP+

Cechy

  Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ae
  Maksymalna szybkość przesyłania danych 10000 Mbit/s

Konstrukcja

  Bezpieczeństwo UL, TUV, CDRH

Wydajność

Typ transceivera SFP Swiatłowód
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Tak
  Długość fali 1310 nm
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 9/125 µm
moc Tx (minimalna) -8,5 dBmW
moc Tx (maksymalna) 0,5 dBmW
moc Rx (minimalna) -12,6 dBmW
moc Rx (maksymalna) 0,5 dBmW

Certyfikaty

Certyfikaty CE, FCC, VCCI

Szanse na przetrwanie

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS

Warunki pracy

  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej 5 - 85%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 95%

Moc

Maksymalne napięcie 3,3 V
  Maksymalne natężenie prądu 300 A

Waga i rozmiary

  Szerokość produktu 14,8 mm
  Głębokość produktu 11,8 mm
  Wysokość produktu 56,5 mm
  Waga produktu 19,5 g

Przesyłanie danych

  Maksymalny dystans transferu 10000 m

Szczegóły Techniczne

Szerokość brutto palety 122 cm
Długość brutto palety 102 cm
Długość kartonu do wysyłki 36 cm
Wysokość kartonu dostawczego 31 cm
Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 4,2 kg
Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) 50 szt.
Waga netto kartonu dostawczego 3,2 kg
Waga brutto palety (powietrze) 272 kg
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) 60 szt.
Ilość na palecie (powietrze) 3000 szt.
Wysokość palety (powietrze) 199 cm
Waga brutto palety (morze) 272 kg
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) 60 szt.
Produkty na palecie (morze) 3000 szt.
Wysokość palety (morze) 199 cm
Szerokość kartonu dostawczego 26 cm

Dane opakowania

  Szerokość opakowania 74 mm
  Głębokość opakowania 131 mm
  Wysokość opakowania 49 mm
  Waga wraz z opakowaniem 64 g

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Kod oferty: 64b910b4-8aae-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2023-01-30 11:08:12 | Przewidujemy datę dostawy na podstawie historii dostarczonych przesyłek.

Twój Koszyk