0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Zyxel SFP-LX-10-D moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s 1310 nm

Nr produktu: 3712872

Zyxel SFP-LX-10-D. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Maksymalny dystans transferu: 10000 m, Długość fali: 1310 nm. Certyfikaty: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Szerokość produktu: 56 mm, Głębokość produktu: 13,4 mm, Wysokość produktu: 12,5 mm. Wymiary produktu (SxGxW): 56 x 13,4 x 12,46 mm

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

612,99 zł

Magazyn M03 :: 10 szt.

Sprawdź opcje i czas dostawy

Koszt dostawy 14,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Zamawiana ilość

Opis techniczny

Zyxel SFP-LX-10-D. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Maksymalny dystans transferu: 10000 m, Długość fali: 1310 nm. Certyfikaty: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Szerokość produktu: 56 mm, Głębokość produktu: 13,4 mm, Wysokość produktu: 12,5 mm. Wymiary produktu (SxGxW): 56 x 13,4 x 12,46 mm

Nośnik danych

Hot-swap Tak

Wydajność

  Długość fali 1310 nm

Warunki pracy

  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej 5 - 95%

Certyfikaty

Certyfikaty Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV

Waga i rozmiary

  Wymiary produktu (SxGxW) 56 x 13,4 x 12,46 mm
  Szerokość produktu 56 mm
  Głębokość produktu 13,4 mm
  Wysokość produktu 12,5 mm

Przesyłanie danych

  Maksymalny dystans transferu 10000 m

Cechy

  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85369010

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Kod oferty: 646c0724-8aae-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2023-01-29 20:08:10 | Przewidujemy datę dostawy na podstawie historii dostarczonych przesyłek.

Twój Koszyk