Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Telewizor DVB-T2/HEVC z dofinansowaniem

SuperTech Sp. z o.o. jest zarejestrowanym sprzedawcą w Rządowym programie "Nowa telewizja cyfrowa (DVB-T2)" umożliwiającym realizację bonu dofinansowania na zakup odbiornika telewizyjnego z rządową dopłatą. Dzięki skorzystaniu z przyznanego Państwu bonu (kodu świadczenia), możecie Państwo zakupić u nas odbiornik telewizyjny w kwocie obniżonej o wartość przyznanego dofinansowania. Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://dvbt2.gov.pl/wyszukiwarka oraz https://www.gov.pl/web/dvbt2Nie posiadasz jeszcze kodu świadczenia na dofinansowanie zakupu odbiornika?
Złoż nowy wniosek na tej stronie - https://www.gov.pl/web/gov/zloz-wniosek-o-dofinansowanie-do-dekodera-dvbt2

Jakie odbiorniki mogę kupić z dofinansowaniem?
Dofinansowany jest wyłącznie zakup odbiornika telewizyjnego, który posiada wbudowaną funkcję odbioru telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T2. Listę odbiorników dostępnych w naszym sklepie znajdziesz tutaj

Chcesz zakupić nowy telewizor z wykorzystaniem bonu dofinansowania do zakupu odbiornika DVB-T2? Nic prostszego!
  1. Wybierz produkt spośród dostępnych telewizorów wspierających technologię DVB-T2.
  2. Złoż nowe zamówienie na wybrany odbiornik koniecznie wybierając jako metodę płatności "proforma / przelew tradycyjny".
  3. Zadzwoń do nas pn-pt w godz. 9:00 - 17:00 w celu zrealizowania przez nas Twojego bonu. Będzie potrzebny kod bonu (kod świadczenia) oraz kod z SMS, który otrzymasz podczas realizacji przez nas bonu.
  4. Dopłać różnicę pomniejszoną o wartość bonu dofinansowania na nasze konto bankowe - pracownik przekaże Ci dane do wpłaty.
  5. Po otrzymaniu dopłaty przelewem, dostarczymy Twój nowy telewizor w terminie 1-2 dni.
  6. Ciesz się nowym telewizorem zakupionym taniej!

* - podane ceny uwzględniają już dopłatę rządową 250 zł (zostały pomniejszone). Ceny regularne są o 250 zł wyższe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Twój Koszyk