Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Znaleziono 299 produktów, strona 1 z 25

Widok

Intel E10GSFPSR moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

W magazynie 68 szt.

Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m, 850 nm

287,99 zł

Do koszyka
TP-LINK TL-SM5110-LR moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

W magazynie 119 szt.

TP-LINK TL-SM5110-LR, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR

171,99 zł

Do koszyka
Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM

W magazynie 22 szt.

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC (UPC), 2000 m, 1310 nm

23,99 zł

Do koszyka
Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DOM, para, dedykowane dla HP/Aruba

W magazynie 7 szt.

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DOM, para, dedykowane dla HP/Aruba, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 20000 m, 1550 nm

84,99 zł

Do koszyka
TP-Link TL-SM5110-SR moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

W magazynie 128 szt.

TP-Link TL-SM5110-SR, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC (UPC), 50/125,62.5/125 µm, 300 m

92,99 zł

Do koszyka
NETGEAR AGM731F moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm

W magazynie 74 szt.

NETGEAR AGM731F, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, SX

556,99 zł

Do koszyka
Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, DOM, para

W magazynie 3 szt.

Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, DOM, para, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 20000 m, 1270 nm

236,99 zł

Do koszyka
TP-Link TL-SM321A moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP

W magazynie 72 szt.

TP-Link TL-SM321A, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC (UPC), 9/125 µm, BX

92,99 zł

Do koszyka
QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

W magazynie 28 szt.

QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, SR, 300 m, 850 nm

580,99 zł

Do koszyka
Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP do RJ45 | 1,25Gbps, 1000BASE-T, 100m, dedykowany dla HP/ARUBA

W magazynie 5 szt.

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP do RJ45 | 1,25Gbps, 1000BASE-T, 100m, dedykowany dla HP/ARUBA, Miedź, 1250 Mbit/s, SFP, 100 m, 1000BASE-T, FCC

119,99 zł

Do koszyka
Extralink EX.16538 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 25780 Mbit/s SFP28 1310 nm

W magazynie 2 szt.

Extralink EX.16538, Swiatłowód, 25780 Mbit/s, SFP28, LC, CWDM, 10000 m

803,99 zł

Do koszyka
Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 40km, LC, DOM, para

W magazynie 1 szt.

Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 40km, LC, DOM, para, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 1270 nm

288,99 zł

Do koszyka

Twój Koszyk

[ok, dzięki]