Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Znaleziono 260 produktów, strona 1 z 22

Widok

TP-Link TL-SM321A moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP

W magazynie 17 szt.

TP-Link TL-SM321A, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC (UPC), 9/125 µm, BX

100,99 zł

Do koszyka

Cisco GLC-LH-SMD moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s SFP 1300 nm

W magazynie 115 szt.

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, PC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm

3 073,99 zł

Do koszyka

Intellinet 545013 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

W magazynie 24 szt.

Intellinet 545013, Swiatłowód, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 10000 m

125,99 zł

Do koszyka

TP-LINK TL-SM321A moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP

W magazynie 11 szt.

TP-LINK TL-SM321A, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC (UPC), 9/125 µm, BX

67,99 zł

Do koszyka

TP-LINK TL-SM321B moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP

W magazynie 45 szt.

TP-LINK TL-SM321B, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC (UPC), 9/125 µm, BX

73,99 zł

Do koszyka

TP-LINK TL-SM321B moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP

W magazynie 18 szt.

TP-LINK TL-SM321B, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, BX

74,99 zł

Do koszyka

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, SC, DOM, para, dedykowany dla HP/Aruba

W magazynie 15 szt.

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, SC, DOM, para, dedykowany dla HP/Aruba, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, SC, 3000 m, 1550 nm

Allied Telesis AT-SPBD10-13 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP

W magazynie 12 szt.

Allied Telesis AT-SPBD10-13, Swiatłowód, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 10000 m, Srebrny

888,99 zł

Do koszyka

Extreme networks 1000BASE-BX-D SFP moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s

W magazynie 8 szt.

Extreme networks 1000BASE-BX-D SFP, Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, BX-D, 10000 m

6 237,99 zł

Do koszyka

Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, DOM, para, dedykowany dla HP/ARUBA

W magazynie 5 szt.

Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, DOM, para, dedykowany dla HP/ARUBA, Swiatłowód, 10700 Mbit/s, SFP+, LC, 20000 m, 1330 nm

Avaya 1000BASE-SX, SFP, LC moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s

W magazynie 4 szt.

Avaya 1000BASE-SX, SFP, LC, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, MSA

2 014,99 zł

Do koszyka

Allied Telesis AT-OSPLX10 moduł przekaźników sieciowych SFP+ 1310 nm

W magazynie 280 szt.

Allied Telesis AT-OSPLX10, SFP+, 1310 nm, Srebrny

814,99 zł

Do koszyka

Twój Koszyk