Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart


Kup laptop z dofinansowaniem rządowym w SuperTech.przejdź do listy komputerów kwalifikujących się do programu

SuperTech Sp. z o.o. jest zarejestrowanym sprzedawcą w rządowym programie "Laptop dla nauczyciela" umożliwiającym realizację bonu dofinansowania na zakup laptopa. Dzięki skorzystaniu z przyznanego Państwu bonu (kodu świadczenia), możecie Państwo zakupić u nas notebook w kwocie obniżonej o wartość przyznanego dofinansowania - taniej o 2 500 zł brutto. Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://laptopdlanauczyciela.gov.pl/ oraz https://www.gov.pl/web/laptop-dla-nauczyciela/o-programieNie posiadasz jeszcze kodu świadczenia na dofinansowanie zakupu laptopa?


Kod świadczenia (kod bonu) otrzymasz od jednostki prowadzącej szkołę. Skieruj zapytanie o przyznany Tobie kod świadczenia lub poproś aby jednostka prowadząca złożyła wniosek w imieniu pracujących w szkole nauczycieli na stronie - https://www.gov.pl/web/gov/zglos-nauczyciela-do-programu-laptop-dla-nauczyciela. Wnioski można będzie składać od 10.10.2023 r.

Opis programu

W ramach programu nauczyciele mogą otrzymać bon o wartości 2500 zł brutto na zakup laptopa lub laptopa przeglądarkowego.
Nauczyciele będą także mieli możliwość dopłacenia do droższego modelu sprzętu – w tym przypadku wartość bonu pomniejszy cenę zakupu. Nauczyciele mają różne potrzeby i ustawa daje im możliwość wyboru takiego sprzętu, jaki spełni ich oczekiwania i potrzeby w pracy.
Korzystanie z nowoczesnego sprzętu pozwoli nauczycielom na skuteczniejszą realizację podstawy programowej, urozmaicanie prowadzonych lekcji, poszerzanie wiedzy i rozwój kompetencji cyfrowych uczniów.

Komu przysługuje wsparcie?

Zgodnie z zapisami ustawy, bon na zakup laptopa przysługuje nauczycielom, wychowawcom i innym pracownikom pedagogicznym pozostającym w stosunku pracy na dzień 30 września 2023 r. w publicznych i niepublicznych szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz w publicznych szkołach artystycznych, a także w niepublicznych szkołach artystycznych posiadających uprawnienia publicznej szkoły artystycznej.

Minister właściwy do spraw informatyzacji określi, w drodze procedowanego w Ministerstwie Cyfryzacji rozporządzenia, grupy nauczycieli, wychowawców i innych pracowników pedagogicznych ze szkół uprawnionych do otrzymania wsparcia oraz ich kolejność mając na uwadze typ szkoły i wykładany przez nauczyciela przedmiot oraz charakter realizowanych zadań przez wychowawców i innych pracowników pedagogicznych, a także sytuację społeczno-gospodarczą i stan finansów publicznych.

Infolinia rządowa

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji - zadzwoń pod numer: 42 253 54 36 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 18:00), napisz maila na: [email protected].

Jak zrealizować bon w SuperTech.pl?

  1. Wybierz produkt spośród kwalifikujących się laptopów lub skorzystaj ze wsparcia naszych specjalistów pod adresem [email protected] lub 58 500 87 78 (poniedziałek-piątek 9:00 - 17:00).
  2. Złoż nowe zamówienie na wybrany komputer, koniecznie wybierając jako metodę płatności "proforma / przelew tradycyjny".
  3. Zadzwoń do nas pn-pt w godz. 9:00 - 17:00 w celu zrealizowania przez nas Twojego bonu. Będzie potrzebny kod bonu (kod świadczenia) oraz kod z SMS, który otrzymasz podczas realizacji przez nas bonu.
  4. Dopłać różnicę pomniejszoną o wartość bonu dofinansowania na nasze konto bankowe - pracownik przekaże Ci dane do wpłaty.
  5. Po otrzymaniu dopłaty przelewem, dostarczymy Twój nowy laptop.
  6. Ciesz się nowym notebookiem zakupionym taniej!

Nauczycielu, zostaw swój kontakt - pomożemy w zakupie!

Klikając poniższy przycisk wyrażam zgodę na kontakt w sprawie oferty Laptop dla nauczyciela.
Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty zgodnie z polityką prywatności.

Ponad 300 doskonałych konfiguracji laptopów - z bonem 2 500 zł taniej

* - podane ceny uwzględniają już dopłatę rządową 2500 zł (zostały pomniejszone). Ceny regularne są o 2500 zł wyższe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Twój Koszyk