Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Witaj w świecie SuperTech.pl

Skracamy Twoją drogę do wymarzonej elektroniki w idealnej cenie.

Nasza historia sięga 2010 roku kiedy rozpoczęliśmy przygodę w branży IT. Dziś dysponujemy rozbudowanym systemem e-commerce, zapleczem biurowo-magazynowym, a także doświadczeniem w postaci specjalistów IT. Dzięki temu będziemy w stanie zrealizować każdy – nawet najbardziej skomplikowany projekt lub przetarg. Nasza specjalność to sprzęt komputerowy, sieciowy oraz elektronika użytkowa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

60 tys.

Produktów w ofercie

~2 mln

Odsłon e-sklepu / m-c

~20 tys.

Obsłużonych zamówień

1,8 mln zł

Miesięczna wartość sprzedaży

Nasze wartości

W świecie powszechnej dostępności i porównywalności ofert zakupu sprzętu komputerowego, wierzymy, że to co nas wyróżnia to jakość obsługi. Dbamy o Klienta i jego potrzeby w każdym aspekcie realizowanej z nami transakcji. Wyjaśniamy wątpliwości, doradzamy, jesteśmy pomocni i dostępni. To nasze wartości, które sprawiają, że coraz więcej Klientów wybiera SuperTech.pl ponad znane/duże marki handlowe, a gdy to zrobią, zostają z nami na dłużej. Sprawdź tę legendarną obsługę Klienta.

Co mówią o nas Klienci

Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, poniżej znajdziesz garść opinii pozostawionych przez Kupujących, którzy nam zaufali. Nie sposób jest uniknąć w 100% kłopotów podczas realizacji wszystkich zamówień. Zawsze jednak robimy wszystko, aby nawet w kłopotliwych sytuacjach, odnaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Twój Koszyk