Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Witaj w świecie SuperTech.pl

Skracamy Twoją drogę do wymarzonej elektroniki w idealnej cenie.

Nasza historia sięga 2010 roku kiedy rozpoczęliśmy przygodę w branży IT. Dziś dysponujemy rozbudowanym systemem e-commerce, zapleczem biurowo-magazynowym, a także doświadczeniem w postaci specjalistów IT. Dzięki temu będziemy w stanie zrealizować każdy – nawet najbardziej skomplikowany projekt lub przetarg. Nasza specjalność to sprzęt komputerowy, sieciowy oraz elektronika użytkowa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pilnujemy Twojej przesyłki

Zdajemy sobie sprawę, że najwyższa jakość obsługi zamówień jest często głównym kryterium wyboru dostawcy. Dlatego w SuperTech.pl nie kończymy na spakowaniu i oddaniu przesyłek kurierom. Dzięki autorskiemu systemowi monitoringu wszystkich przesyłek, jesteśmy w stanie zadziałać proaktywnie w przypadku problemów z dostawą - na przykład: nieobecności w domu, nieodebrania paczki z Paczkomatu, błędów w pracy kuriera lub podania błędnego adresu. Nasz doradca zadzwoni do Ciebie zanim zdążysz się zorientować i ustali działania, aby Twoje zamówienie dotarło jak najszybciej do Ciebie.

110 000

Produktów w ofercie

~5,5 mln

Odsłon e-sklepu / m-c

~50 tys.

Obsłużonych zamówień

4 mln zł

Miesięczna wartość sprzedaży

Nasze wartości

W świecie powszechnej dostępności i porównywalności ofert zakupu sprzętu komputerowego, wierzymy, że to co nas wyróżnia to jakość obsługi. Dbamy o Klienta i jego potrzeby w każdym aspekcie realizowanej z nami transakcji. Wyjaśniamy wątpliwości, doradzamy, jesteśmy pomocni i dostępni. To nasze wartości, które sprawiają, że coraz więcej Klientów wybiera SuperTech.pl ponad znane/duże marki handlowe, a gdy to zrobią, zostają z nami na dłużej. Sprawdź tę legendarną obsługę Klienta.

Co mówią o nas Klienci

Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, poniżej znajdziesz garść opinii pozostawionych przez Kupujących, którzy nam zaufali. Nie sposób jest uniknąć w 100% kłopotów podczas realizacji wszystkich zamówień. Zawsze jednak robimy wszystko, aby nawet w kłopotliwych sytuacjach, odnaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Tutaj znajdziesz naszą ofertę

Zaufało nam już dziesiątki tysięcy Klientów kupując w naszym sklepie internetowym, a także na popularnych polskich marketplace'ach, gdzie również jesteśmy obecni z naszą szeroką ofertą produktów IT i elektro. Zapraszamy do zakupów w SuperTech.

Supertech na Allegro Supertech na Ceneo Supertech na morele Supertech na Empik Supertech na Erli

Twój Koszyk