Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego

Dokonując zakupu w firmie SuperTech Sp. z o.o. zgodnie z art. 37 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym Klient ma prawo do nieodpłatnego zwrotu zużytego sprzętu. Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać na zasadzie "1 za 1" - np. przy zakupie nowego komputera można zwrócić stary komputer. Nieodpłatny odbiór zużytego urządzenia realizowany jest w miejscu dostarczenia zamówienia z nowym urządzeniem.

O chęci dokonania nieodpłatnego zwrotu urządzenia powiadom nas za pomocą infolinii pod numerem telefonu 58 500 87 78 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected]. Zorganizujemy bezpłaty odbiór takiego urządzenia z miejsca dostarczenia zamówionego u nas produktu nowego w dogodnym dla Ciebie terminie.

Ważne zasady:
  • Po zwrocie zużytego urządzenia nie będzie możliwości jego ponownego odzyskania.
  • Zwrócone urządzenie musi być kompletne.
  • Zwrócone urządzenie musi być odłączone od wszelkich instalacji i przygotowane do odbioru.
Punkty zbiórki zużytego sprzętu
Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać również w punktach zbiórki zużytego sprzętu. Wykaz punktów jest dostępny na stronach internetowych poszczególnych gmin. Dodatkowo odbiór zużytego sprzętu elektrycznego z domu możesz zgłosić na poniższych stronach: Informacje o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym*:
Firma SuperTech sp. z o.o. sprzedając oraz dostarczając sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych zapewnia nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.

*Zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2015 r. poz. 1688):
1. Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.
2. Dystrybutor dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Twój Koszyk