!

Aktywuj pakiet SuperPRO! na 6 lub 12 miesięcy

nie płać za dostawę przez rok

 
więcej

Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

D-Link DMC-300SC konwerter sieciowy

Marka: D-Link

Nr produktu: 253850

D-Link DMC-300SC. Technologia okablowania: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX. Diody LED: LAN, Certyfikaty: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B. Pobór mocy: 7,2 W. Waga produktu: 300 g. Szerokość opakowania: 208 mm, Głębokość opakowania: 274 mm, Wysokość opakowania: 68 mm

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

480,99 zł

lub w wygodnych ratach od
48,10 zł / m-c przez 10 miesięcy.

Magazyn M03

Dostępność 2 szt.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Koszt dostawy 14,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Gwarancja 24 m.

Ilość

Opis techniczny

D-Link DMC-300SC. Technologia okablowania: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX. Diody LED: LAN, Certyfikaty: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B. Pobór mocy: 7,2 W. Waga produktu: 300 g. Szerokość opakowania: 208 mm, Głębokość opakowania: 274 mm, Wysokość opakowania: 68 mm

Cechy

  Typ przewodu UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125μm MM Fiber; 10/125μm SM Fiber
  Standardowe rozwiązania komunikacyjne RJ-45, SC

Warunki pracy

Zakres wilgotności względnej 10 - 90%
  Zakres temperatur (przechowywanie) -25 - 70 °C
  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C

Konstrukcja

Certyfikaty FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B

Wydajność

Diody LED LAN

Waga i rozmiary

  Waga produktu 300 g
  Wymiary produktu (SxGxW) 89 x 119 x 25 mm

Sieć

  Technologia okablowania 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
  Pełny dupleks Tak

Moc

  Pobór mocy 7,2 W
Zasilanie 7.5V, 1.5A

Dane opakowania

  Szerokość opakowania 208 mm
  Głębokość opakowania 274 mm
  Wysokość opakowania 68 mm
  Waga wraz z opakowaniem 769 g

Szczegóły Techniczne

Waga brutto palety (powietrze) 391 kg
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) 44 szt.
Ilość na palecie (powietrze) 440 szt.
Wysokość palety (powietrze) 194,3 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) 44 szt.

Dane logistyczne

Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) 10 szt.
Waga brutto palety (morze) 391 kg
Produkty na palecie (morze) 440 szt.
Wysokość palety (morze) 194,3 cm
Szerokość brutto palety 120 cm
Długość brutto palety 110 cm
Szerokość kartonu dostawczego 29,1 cm
Długość kartonu do wysyłki 37 cm
Wysokość kartonu dostawczego 45,2 cm
Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 8,39 kg
Waga netto kartonu dostawczego 7,69 kg

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Kod oferty: 64025f6a-8aae-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2022-08-16 08:08:09

Twój Koszyk