0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Znaleziono 108 produktów, strona 1 z 10

Widok

TP-Link MC220L konwerter sieciowy 1000 Mbit/s Multifunkcyjny, Pojedynczy Czarny

W magazynie 165 szt.

TP-Link MC220L, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Pełny, Pół-dupleks, Cat5, Cat5e, Cat6

92,99 zł

Do koszyka
Allied Telesis AT-MMC200/LC-960 konwerter sieciowy 100 Mbit/s 1310 nm Szary

W magazynie 86 szt.

Allied Telesis AT-MMC200/LC-960, 100 Mbit/s, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.1Q, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s

1 772,99 zł

Do koszyka
Cisco SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm

W magazynie 80 szt.

Cisco SFP-10G-LR=, Przewodowa, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 13,4 mm, 56,5 mm

27 587,99 zł

Do koszyka
TP-Link MC210CS konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1310 nm Pojedynczy Czarny

W magazynie 80 szt.

TP-Link MC210CS, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, 1000BASE-T, Cat5, Cat5e, SC

154,99 zł

Do koszyka
Cisco 100BASE-FX SFP konwerter sieciowy 1310 nm

W magazynie 60 szt.

Cisco 100BASE-FX SFP, 2000 m, 1310 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

1 903,99 zł

Do koszyka
Cisco SFP-10G-LRM= konwerter sieciowy 1310 nm

W magazynie 57 szt.

Cisco SFP-10G-LRM=, Przewodowa, 300 m, 1310 nm, 1 W, 13,4 mm, 56,5 mm

7 599,99 zł

Do koszyka
TP-Link MC200CM konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm Multifunkcyjny Czarny

W magazynie 48 szt.

TP-Link MC200CM, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Pełny, Pół-dupleks, Cat5, Cat5e

167,99 zł

Do koszyka
TP-Link MC112CS konwerter sieciowy 100 Mbit/s Pojedynczy Czarny

W magazynie 46 szt.

TP-Link MC112CS, 100 Mbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 10,100 Mbit/s, 10BASE-TX, 100BASE-FX, 100BASE-TX, Pełny, Pół-dupleks, Cat3, Cat4, Cat5

126,99 zł

Do koszyka
Cisco 100BASE-LX10 SFP konwerter sieciowy 1310 nm

W magazynie 40 szt.

Cisco 100BASE-LX10 SFP, 10000 m, 1310 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

3 042,99 zł

Do koszyka
Mikrotik FTC konwerter sieciowy Biały

W magazynie 40 szt.

Mikrotik FTC, IEEE 802.3af, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, SFP, Przewodowa, Biały

198,99 zł

Do koszyka
Allied Telesis AT-SPLX10/I konwerter sieciowy 1250 Mbit/s 1310 nm

W magazynie 39 szt.

Allied Telesis AT-SPLX10/I, 1250 Mbit/s, 1000LX, Przewodowa, 10000 m, 1310 nm, -40 - 85 °C

983,99 zł

Do koszyka
TP-LINK TL-FC311B-20 konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1550 nm Pojedynczy Czarny

W magazynie 38 szt.

TP-LINK TL-FC311B-20, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 1000 Mbit/s, SC

124,99 zł

Do koszyka

Twój Koszyk