Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

Cisco GLC-GE-100FX= moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

Nr produktu: 143832

Cisco GLC-GE-100FX=. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Pobór mocy: 1,5 W

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

1 550,99 zł

Magazyn M10 :: 80 szt.

Sprawdź opcje i czas dostawy

Koszt dostawy od 9,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Gwarancja 60 m.

SuperPunkty +1550 pkt.

Zamawiana ilość

Opis techniczny

Cisco GLC-GE-100FX=. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Pobór mocy: 1,5 W

Sieć

  Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ab
  Technologia okablowania 100BASE-FX

Wydajność

Typ transceivera SFP Swiatłowód
  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak
  Złącze światłowodowe LC
  Długość fali 1310 nm

Porty i interfejsy

  Liczba portów 2
Typ interfejsu SFP

Moc

  Pobór mocy 1,5 W

Cechy

  Maksymalny dystans transferu 2000 m

Warunki pracy

  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C

Dane logistyczne

Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85369010

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Inne oferty tego produktu z pozostałych magazynów

Cena Opcje dostawy Zamówienie zrealizuje Dostępna ilość  
952,99 zł Przesyłka kurierska śro. 24.07. - czw. 25.07. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia śro. 24.07. - czw. 25.07. w punkcie
M03 0 szt. przejdź »

Najniższa cena tego produktu w okresie ostatnich 30 dni wynosiła 1 531,99 zł

Kod oferty: 2aa14961-8f2e-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2024-07-22 21:23:35 | Przewidujemy datę dostawy na podstawie historii dostarczonych przesyłek.

Twój Koszyk