Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

D-Link DEM-311GT moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Nr produktu: 37398

D-Link DEM-311GT. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Szerokość opakowania: 74 mm, Głębokość opakowania: 131 mm, Wysokość opakowania: 49 mm. Długość kartonu do wysyłki: 36 cm, Szerokość kartonu dostawczego: 26 cm, Wysokość kartonu dostawczego: 31 cm

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

188,99 zł

Magazyn M12 :: 40 szt.

Sprawdź opcje i czas dostawy

Koszt dostawy od 9,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Gwarancja 24 m.

SuperPunkty +188 pkt.

Zamawiana ilość

Opis techniczny

D-Link DEM-311GT. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Szerokość opakowania: 74 mm, Głębokość opakowania: 131 mm, Wysokość opakowania: 49 mm. Długość kartonu do wysyłki: 36 cm, Szerokość kartonu dostawczego: 26 cm, Wysokość kartonu dostawczego: 31 cm

Szczegóły Techniczne

Szerokość brutto palety 122 cm
Długość brutto palety 102 cm
Szerokość kartonu dostawczego 26 cm
Długość kartonu do wysyłki 36 cm
Wysokość kartonu dostawczego 31 cm
Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 4,2 kg
Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) 50 szt.
Waga netto kartonu dostawczego 3,2 kg
Waga brutto palety (powietrze) 246,8 kg
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) 54 szt.
Ilość na palecie (powietrze) 2700 szt.
Wysokość palety (powietrze) 199 cm
Waga brutto palety (morze) 246,8 kg
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) 54 szt.
Produkty na palecie (morze) 2700 szt.
Wysokość palety (morze) 199 cm

Sieć

  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
  Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x

Porty i interfejsy

Typ interfejsu SFP

Wydajność

Typ transceivera SFP Swiatłowód
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Nie
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak
  Złącze światłowodowe LC
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/125 µm
Standard karty sieciowej SFP SX
  Długość fali 850 nm
  Transmisja dwukierunkowa duplex Pełny

Cechy

Hot-swap Tak
  Maksymalny dystans transferu 550 m

Waga i rozmiary

  Szerokość opakowania 74 mm
  Głębokość opakowania 131 mm
  Wysokość opakowania 49 mm
  Waga wraz z opakowaniem 64 g

Dane logistyczne

Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85369010

Warunki pracy

  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Inne oferty tego produktu z pozostałych magazynów

Cena Opcje dostawy Zamówienie zrealizuje Dostępna ilość  
248,99 zł Przesyłka kurierska śro. 26.06. - czw. 27.06. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia śro. 26.06. - czw. 27.06. w punkcie
M23 117 szt. przejdź »
168,99 zł Przesyłka kurierska wto. 25.06. - śro. 26.06. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia wto. 25.06. - śro. 26.06. w punkcie
M03 0 szt. przejdź »

Najniższa cena tego produktu w okresie ostatnich 30 dni wynosiła 186,99 zł

Kod oferty: c08b2719-ac3b-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2024-06-23 11:38:09 | Przewidujemy datę dostawy na podstawie historii dostarczonych przesyłek.

Twój Koszyk