Twoi Eksperci IT, elektro & smart

0

Twoi Eksperci IT, Elektro i Smart

NETGEAR AGM731F moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm

Nr produktu: 99061

NETGEAR AGM731F. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Kolor produktu: Srebrny, Materiał obudowy: Metal, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 87658 h. Napięcie: 3.3 V, Pobór mocy: 0,5 W. Szerokość produktu: 57 mm, Głębokość produktu: 13,8 mm, Wysokość produktu: 8,5 mm. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.

🥇 NAJLEPSZA OFERTA

407,99 zł

Magazyn M12 :: 100 szt.

Sprawdź opcje i czas dostawy

Koszt dostawy od 9,99 zł
lub 0,00 zł z pakietem SuperPRO!

Gwarancja 60 m.

SuperPunkty +407 pkt.

Zamawiana ilość

Opis techniczny

NETGEAR AGM731F. Typ transceivera SFP: Swiatłowód, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Kolor produktu: Srebrny, Materiał obudowy: Metal, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 87658 h. Napięcie: 3.3 V, Pobór mocy: 0,5 W. Szerokość produktu: 57 mm, Głębokość produktu: 13,8 mm, Wysokość produktu: 8,5 mm. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.

Wydajność

Typ transceivera SFP Swiatłowód
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/125,62.5/125 µm
Standard karty sieciowej SFP SX
  Maksymalny dystans transferu 1000 m
  Transmisja dwukierunkowa duplex Pełny

Porty i interfejsy

  Złącze światłowodowe LC
Typ interfejsu SFP

Sieć

  Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
Technologia okablowania Fiber Ethernet 1000BASE-SX
  Przewodowa sieć LAN Tak

Skanowanie

  Długość fali 850 nm

Cechy

  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1250 Mbit/s
  Napięcie 3.3 V
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 87658 h

Konstrukcja

  Kolor produktu Srebrny
  Materiał obudowy Metal
  Bezpieczeństwo UL 1950, CSA 22.2 No.60 950

Moc

  Pobór mocy 0,5 W

Warunki pracy

  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie) -10 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90%

Waga i rozmiary

  Szerokość produktu 57 mm
  Głębokość produktu 13,8 mm
  Wysokość produktu 8,5 mm

Dane logistyczne

Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85369010

Szczegóły Techniczne

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE, RoHS

Pozostałe funkcje

  Liczba dołączonych produktów 1 szt.

Zaufane opinie o produkcie

Opinie pochodzą od Kupujących, którzy faktycznie zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym.

Inne oferty tego produktu z pozostałych magazynów

Cena Opcje dostawy Zamówienie zrealizuje Dostępna ilość  
456,99 zł Przesyłka kurierska śro. 06.03. - czw. 07.03. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia śro. 06.03. - czw. 07.03. w punkcie
M19 60 szt. przejdź »
543,99 zł Przesyłka kurierska śro. 06.03. - wto. 12.03. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia śro. 06.03. - wto. 12.03. w punkcie
M28 5 szt. przejdź »
721,99 zł Przesyłka kurierska śro. 06.03. - czw. 07.03. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia śro. 06.03. - czw. 07.03. w punkcie
M23 3 szt. przejdź »
678,99 zł Przesyłka kurierska wto. 05.03. - pią. 08.03. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia wto. 05.03. - pią. 08.03. w punkcie
M10 0 szt. przejdź »
756,99 zł Przesyłka kurierska wto. 05.03. - śro. 06.03. u Ciebie
Odbiór osobisty Gdynia wto. 05.03. - śro. 06.03. w punkcie
M03 0 szt. przejdź »

Najniższa cena tego produktu w okresie ostatnich 30 dni wynosiła 407,99 zł

Kod oferty: bf7e006a-ac3b-11ec-a5e7-0cc47ad89438 | Ost. aktualizacja oferty 2024-03-03 05:38:07 | Przewidujemy datę dostawy na podstawie historii dostarczonych przesyłek.

Twój Koszyk